Ndërlidhjet

PRISHTINË


Është përuruar gjatë ditës në lagjjen "Ulpianë" të Prishtinës kompleksi i banesave të dëmtuara nga dhuna e 17 dhe 18 marsit, në të cilat jetonin pjestarë të pakicës serbe. Gjatë ceremonisë morrën pjesë kryeministri Bajram Rexhepi, zëvendsshefi i UNMIK-ut, Carls Brajshou dhe përfaqësues të vendeve të pesëshes.
XS
SM
MD
LG