Ndërlidhjet

MANAMA –BAHAREIN


Nënsekretari amerikan i Shtetit, Richard Armitage u takua gjatë ditës me drejtuesit e Bahareinit dhe Kuvajtit për të diskutuar gjendjen e Irak, konfliktin izraelito-palestinez dhe planet ekonomike rajonale.
Armitage do vizitojë edhe Jordaninë e Irakun.
XS
SM
MD
LG