Ndërlidhjet

BRUKSEL


Lideri i Libisë, Moamer Gaddafi do të vizitojë Brukselin javën e ardhsme dhe do të takohet me presidentin e Komisionit Evropian, Romano Prodi, ka njoftuar një zëdhënës i ministrisë së jashtme të Belgjikës. Lideri i Libisë Gaddafi do të takohet edhe me kryeministrin e Belgjikës Guy Verhofstadt.
XS
SM
MD
LG