Ndërlidhjet

QUITO


Australianja Xhenifer Haukins fitoi titullin Miss Universi 2004. Ajo ishte në mesin e 80 pjesëmarrëseve që përfaqësonin vendet e tyre në kryeqytetin e Ekuadorit. Në vendin e dytë dhe të tretë u rradhitën përkatësisht bukuroshet nga Shtetet e Bashkuara dhe Porto Rikoja.
XS
SM
MD
LG