Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarët më të lartë të sigurisë amerikane po takohen me anëtarët e Kongresit për t'i informuar mbi kërcënimet terroriste që përballet aktualisht Amerika.
Anëtarët e Dhomës së Përfaqësuesve të Kongresit janë takuar me dyer të mbyllura me ekspertë të CIA-s dhe FBI-së.
XS
SM
MD
LG