Ndërlidhjet

TEHERAN


Policia iraniane ka vrarë dy persona të cilëve iu është gjetur një ton drogë.
Irani është rrugë tranzite për trafikun e drogës nga Afganistani në Lindjen e Mesme dhe Evropë.
XS
SM
MD
LG