Ndërlidhjet

SARAJEVË


Britania do ti japë afro 600 mijë dollarë për programin që synon zbardhjen e fatit të personave të zhdukur gjatë luftërave në Ballkan në vitet e 90-ta, ka bërë të ditur ambasada britanike në Sarajevë. Kjo shunmë do ti jepet Komisionmit Ndërkombëtar për personat e zhdukur që punon për zgjidhjen e rasteve në Bosnjë, në Kroaci, në unionin Serbi – Mali i Zi, në Kosovë dhe në Maqedoni.
XS
SM
MD
LG