Ndërlidhjet

NJU JORK


Çmimet e naftës arritën sot shifra të reja rekord në tregun e këmbimit në Nju York dhe Londër, duke kapur shifrën prej 50.99 dollarë për fuçi në Nju Jork.
Ekspertët e financave thonë se dëmet e shkaktuara nga uraganët po frenojnë prodhimin amerikan të naftës.
XS
SM
MD
LG