Ndërlidhjet

TIRANË


OSBE ka nënshkruar sot një projekt një milion dollarësh për të ndihmuar Shqipërinë në regjistrimin e votuesve. Projekti do financohet nga Komisioni Evropain dhe do zbatohet nga ekspertët e OSBE_së.
XS
SM
MD
LG