Ndërlidhjet

KABUL


Ushtria amerikane tha se dy ushtarë amerikanë janë vrarë dhe një është lënduar nga një shpërthim i një bombe të improvizuar derisa ata po patrullonin në qendër të Agfanistanit.
XS
SM
MD
LG