Ndërlidhjet

BETHESDA


Presidenti amerikan George Bush e bëri kontrollin e rregullt vjetor, ndërsa mjekët thanë se gjendja e tij është e mirë.
Pas kontrollit në Qendrën Mjekësore Detare pranë Uashingtonit, Bushi i vizitoi marincat që kishin pësuar lëndime në Irak dhe Afganistan.
XS
SM
MD
LG