Ndërlidhjet

SEUL


Koreja e Veriut ka akuzuar sërish gjatë ditës Shtetet e Bashkuara se po përpiqen të shkatërrojnë sistemin politik në vend.
Ministria e jashtme koreano-veriore përmes një deklarate ka theksuar se nën pretekstin e shqetësimeve për të drejtat e njeriut dhe programeve bërthamore Uashingtoni synon rrëzimin e sistemit komunist në Penjan.
XS
SM
MD
LG