Ndërlidhjet

TIRANË


Parlamenti i Shqipërisë pritet të votojë sot për buxhetin e viit 2005 pas një serie grevash të punonjësëve shëndetësorë dhe të arsimit, që kërkonin rritjen e pagave dhe që shtynë qeverinë të bëjë rishikimin e buxhetit.
XS
SM
MD
LG