Ndërlidhjet

KARAKAS


2 persona janë vrarë dhe 78 të tjerë janë plagosur në protestat për dorëheqjen e presidentit të Venezuelës Hugo Cavez.
Udhëheqësit e majtë akuzojnë presidentin Cavez për problemet e thella ekonomike dhe keqpërdorim të pushtetit.
XS
SM
MD
LG