Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarë të lartë të sigurisë nga Koreja e Jugut dhe Shtetet e Bashkuara po takohen në Uashington për të diskutuar përpjekjet për uljen e tensioneve me Korenë e Veriut.
Shtetet e Bashkuara i kanë ofruar bisedime Koresë së Veriut lidhur me programet e saj bërthamore.
XS
SM
MD
LG