Ndërlidhjet

BEOGRAD


Partia Socialiste e ish presidentit jugosllav, Sllobodan Millosheviq, i akuzuar për gjenocid dhe krime lufte nuk ka lejuar të dërguarin e Millosheviqit, Bogoljub Bijelica të lexojë një mesazh nga i akuzuari. Millosheviqi është kryetar nderi i Partisë Socialiste të Serbisë.
XS
SM
MD
LG