Ndërlidhjet

PRAGË


Protesta kundër një lufte të mundshme në Irak kanë nxjerrë në rrugë demonstrues në tre qytete evropiane, Gjenevë, Lubjanë dhe Berlin.
Ata kanë protestuar kundër carmatimit me forcë të Irakut.
XS
SM
MD
LG