Ndërlidhjet

UASHINGTON


Komanda Qendrore e Shteteve të Bashkuara njofton se aviacioni patrollues amerikano-britanik ka sulmuar mbrëmë një radar të mbrojtjes irakiene dhe një sistem raketor në jug të Irakut.
XS
SM
MD
LG