Ndërlidhjet

MOSKË


Kremlini thotë se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe presidenti i Kinës, Jiang Zemin gjatë një bisede telefonike kanë qenë të një mendje se duhet të vazhdojnë inspektimet e Kombeve të Bashkuara për armët në Irak.
XS
SM
MD
LG