Ndërlidhjet

XHEDA


Organizata e Konferencës Islamike sot ka kërkuar të ndërpritet menjëherë lufta në Irak dhe të gjendet zgjidhje diplomatike për problemet me qeverinë e Irakut.
XS
SM
MD
LG