Ndërlidhjet

TIRANË


Ka përfunduar me barazim 0 – 0 ndeshja mes kombëtareve të Shqipërisë dhe Irlandës, e vlefshme për eliminatoret e kampionatit evropian të futbollit në 2004.
Shqipëria renditet e treta në grup me 5 pikë, pas Zvicrës që ka 8 pikë dhe Rusisë me 6 pikë. Irlanda rradhitet pas Shqipërisë me 4 pikë.
XS
SM
MD
LG