Ndërlidhjet

ALGJER


17 turistë evropianë, të cilët mbaheshin peng nga persona të armatosur në Algjeri janë liruar dhe janë nisur drejt vendeve të tyre.
Detajet e operacionit të shpëtimit janë ende të paqarta, megjithatë 15 turistë të tjerë vazhdojnë të mbahen peng për më shumë se dy muaj në jug të Algjerisë.
XS
SM
MD
LG