Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ushtruesja e detyrës së presidentit të Serbisë, Natasha Miçiq gjatë bisedës në Beograd me George Soros ka vlerësuar se ''propozimet dhe deklaratat të cilat para-mbështesin pavarësinë e Kosovës nuk janë të mira dhe konstruktive''.
Natasha Miçiq ka thënë se çështja e Kosovës është shumë e rëndësishme për Sërbinë dhe për mbarë rajonin.
XS
SM
MD
LG