Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Presidenti i Pakistanit Pervez Musharraf tha se nuk ka vend për atë që ai e quajti "talibanizim" të vendit të tij.
Musharraf ka thënë se qytetarët e Pakistanit duhet të ndërtojnë një "shtet të moderuar, Islamik dhe demokratik".
XS
SM
MD
LG