Ndërlidhjet

PRISHTINË


Trupat paqëruajtëse të NATO-s, KFOR, shënuan sot në Prishtinë katërvjetorin e hyrjes së tyre në Kosovë.
Në këto 4 vjet të shërbimit të tyre në Kosovë, 101 ushtarë të NATO-s dhe 26 anëtarë të Misionit të Kombeve të Bashkuara kanë humbur jetën në shërbim të paqes në Kosovë.
XS
SM
MD
LG