Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i administratës së Kombeve të Bashkuara, Mihael Steiner, ka bërë publike emrat e delegacionit të Kosovës në Samitin e Bashkimit Evropian në Selanik.
Në të do marrin pjesë kryetari i Kosovës, Ibrahim Rugova, kryeministri Bajram Rexhepi dhe koordinatori për kthimin e të zhvendosurve në UNMIK, Todorovic.
XS
SM
MD
LG