Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtëpia e Bardhë ka njoftuar se presidenti Bush do të zhvillojë turneun e tij të parë drejt Afrikës.
Zhvillimi ekonomik, lufta kundër SIDA-s dhe terrorizmit do jenë temat kryesore.
XS
SM
MD
LG