Ndërlidhjet

CIKAGO


Së paku 12 persona kanë vdekur dhe rreth 45 të tjerë janë plagosur pas rrëzimit të një ballkoni në katin e tretë të një ndërtese në Cikago.
Rreth 50 të rinj, të cilët po merrnin pjesë në një festë gjendeshin në ballkon në kohën kur ai u rrëzua.
XS
SM
MD
LG