Ndërlidhjet

MITROVICË


Zëdhënësi i policisë së UNMIK-ut në Mitrovicë, Kevin Krili konfirmon se të premten në Graboc të Zveçanit është gjetur kufoma e një mashkulli të paidentifikuar, por nuk ka dhënë hollësi për rastin ''në interes të hetimeve'' si'ç ka thënë.
Ai ka thënë se kufoma është dërguar në Rahovec ku do të bëhet identifikimi dhe përcaktohen shkaqet e vdekjes.
XS
SM
MD
LG