Ndërlidhjet

CANBERA


Ministri i jashtëm i Australisë ka paralajmëruar se në bazë të informatave të inteligjencës, Indonezia e sidomos Jakarta qendrore mund të goditen nga sulmet terroriste në të ardhmen. Alexander Downer tha se ekziston rrezik real për sulme të mëtejme në Indonezi dhe u bëri thirrje australianëve t'i marrin seriozisht paralajmërimet për udhëtimet në Indonezi.
XS
SM
MD
LG