Ndërlidhjet

TEL AVIV


Një grua është vrarë dhe së paku 6 persona janë plagosur nga një shpërthim në një restorant të Tel Avivit gjatë ditës së sotme.
Policia izraelite tha se bëhet fjalë për një vepër kriminale dhe jo sulm terrorist.
XS
SM
MD
LG