Ndërlidhjet

PEKIN


Së paku 42 njerës kanë humbur jetën nga rrëshqitjet e dheut dhe vërshime në provincat Shanxi, Gansu dhe Sichuan të Kinës, njoftojnë zyrtarët e Pekinit.
XS
SM
MD
LG