Ndërlidhjet

LONDËR


Këngëtarja Madona ka nxjerrë në treg librin e saj të parë për fëmijë të titulluar "Trëndafilat anglezë". Libri është përkthyer në 30 gjuhë dhe ka dalë këtë javë në treg në afro 30 vendje.
XS
SM
MD
LG