Ndërlidhjet

TIRANË


Kryeprokurori i Përgjithshëm Theodhori Sollaku ka firmosur ka kërkuar nga të gjithë prokurorët në Shqipëri dënimin maksimal ndaj të gjithëve që kapen me armëmbajtje pa leje. Urdhëri i kryeprokurorit është dhënë menjëherë pas shtimit të krimit në vend dhe sidomos pas disa akteve kriminale dhe atentateve që kanë goditur biznesmenë, shefa policie, qytetarë të ndryshëm e deri te shoferi i familjes Sollaku.
XS
SM
MD
LG