Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kuvendi i Kosovës ka votuar për të mos debatuar rreth bisedimeve mbi çështzjet praktike ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit.
Çështja e dialogut nuk ishte e paraparë për seancën e sotme.
XS
SM
MD
LG