Ndërlidhjet

BRUKSEL


Unioni Evropian në takimin e sotëm ka mbështetur bisedimet e Vjenës dhe ka vlerësuar se ato paraqesin hap të rëndësishëm në politikën "Standardet para statusit".
XS
SM
MD
LG