Ndërlidhjet

VILNIUS


Presidenti i Lituanisë, Rolandas Paksas, ka hedhur poshtë akuzat se ka lidhje me grupet ruse të krimit të organizuar.
Sipas presidentit lituanez, këto janë përpjekje për të dëmtuar vendin përpara hyrjes në Bashkimin Evropian dhe NATO.
XS
SM
MD
LG