Ndërlidhjet

BEOGRAD


Presidenti i Serbisë dhe Malit të Zi, Svetozar Marovic, është i gatshëm t'i kërkojë falje qytetarëve të Bosnjë-Hercegovinës, gjatë vizitës së tij të parë zyrtare në këtë vend.
"Nëse do të krijohet mundësia unë do të kërkojë falje dhe do të dëshrioja që kjo falje të mos ishte një kërkesë faljeje personale", tha Marovic për mediat serbe, përpara vizitës së tij të nesërme në Sarajevë.
XS
SM
MD
LG