Ndërlidhjet

SHKUP


Një numër krimesh dhe incidentesh të dhunshme kanë ndodhur gjatë ditëve të fundit në Maqedoni, cfarë ka rritur shqetësimet për një ringjallje të paqëndrueshmërisë në vend, kanë bërë të ditur burimet e policisë.
"Ka ende grupe që kërkojnë të mos marrin parasysh qëndrueshmërinë e vendit për arsye politike apo kriminale", ka deklaruar Mirjana Kontevska, zëdhënëse e policisë.
XS
SM
MD
LG