Ndërlidhjet

HAGË


Sllobodan Millosheviqi ka mbetur ai i vjetri dhe nuk ka ndryshuar në qëndrimet e tij, deklaroi ish komandanti i NATO-s Wesley Clarke në përfundim të ditës së dytë të dëshmisë kundër ish presidentit jugosllav në Tribunalin e Hagës.
Me kërkesë të Uashingtonit, dëshmia e gjeneralit Clarke u bë prapa dyerve të mbyllura.
XS
SM
MD
LG