Ndërlidhjet

LONDËR


Skica e piktorit italian të rilindjes, Leonardo da Vinci e titulluar “kalorësi dhe kali”, është shitur për 11, 48 milion dollarë në një ankand në Londër, ndërsa blerësi I tij ka kërkuar të mbetet anonim. Vlera e shitjes shënon një rekord të ri botëror.
XS
SM
MD
LG