Ndërlidhjet

HAGË


Gjykimi kundër ish-presidentit jugosllav ,Sllobodan Millosheviq për krime lufte dhe gjenocid në Tribunalin e Hagës do të vazhdojë pas dy javësh, në 8 prill, u kumtua në Hagë.
Millosheviq ka marrë një të ftohtë dhe deri atëherë pritet të mëkëmbet.
XS
SM
MD
LG