Ndërlidhjet

PEKIN


Një aeroplan udhëtarësh i Kinës u rrëzua në mbrëmje në Dalian, në veri të vendit, me 112 udhëtarë dhe anëtarë të ekipazhit, njoftuan zyrtarët e Kinës, duke mos dhënë asnjë shpresë për të mbijetuar.
XS
SM
MD
LG