Ndërlidhjet

DUSHANBE


Rojet kufitare ruse kanë konfiskuar mbi 200 kilogramë heroinë në kufirin midis Taxhikistanit dhe Afganistanit.
Sasia më e madhe e narkotikëve, e zënë në 10 vitet e fundit, është konfiskuar pas një shkëmbim-zjarri me trafikantët afganë të drogës.
XS
SM
MD
LG