Ndërlidhjet

TEHERAN


Iraku dhe Irani do të shkëmbejnë javën e ardhshme rreth 1700 ushtarë, nga të cilët 1200 irakenë dhe 570 iranianë, të mbetur që nga koha e luftës 8 vjeçare mes Irakut dhe Iranit në vitet ’80.
XS
SM
MD
LG