Ndërlidhjet

SHKUP


Ministria e Brendëshme e Maqedonisë njofton për një shpërthim që ka ndodhur mbrëmë në Shkup me ç, rast është plagosur një 13 vjeçar, dhe janë thyer dritaret e një restorani të vizituar nga shqiptarë.
Askush nuk ka marrë përgjegjësinë për shpërthimin, kurse policia ka ndërmarrë hetime.
XS
SM
MD
LG