Ndërlidhjet

NIM


Rreshjet e rrëmbyera të fundjavës së shkuar, që mbërthyen jugun e Francës, kanë shkaktuar vdekjen e së paku 20 njerëzve dhe afro 12 të tjerë llogariten të humbur.
Transporti hekurudhor dhe një sërë shërbimesh të tjera janë ndërprerë përkohësisht në një sërë zonash në jug të Francës.
XS
SM
MD
LG