Ndërlidhjet

FREDERIK


Policët në shtetin e Merilendit në Shtetet e Bashkuara kanë arrestuar dy persona lidhur me serinë e vrasjeve me snajper, që kanë ndodhur në Uashington dhe rrethina.
Një zëdhënës i policisë, Greg Shipley, ka bërë të ditur se po vërtetohet identiteti i të arrestuarve.
XS
SM
MD
LG