Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, ka nisur një turne pesë-ditësh në vend, që ka për qëllim të ndihmojë kandidatët e partisë së tij Republikane, për zgjedhjet e pesë nëntorit në Kongres dhe Senat.
XS
SM
MD
LG