Ndërlidhjet

SHPK arreston katër persona për kontrabandë


Shërbimi Policorë i Kosovës ka njoftuar për arrestimin e tre serbëve të Kosovës dhe një shqiptari për kontrabandimin e naftës nga Serbia.

Zëdhënësi Besim Hoti tha se personat u arrestuan sot përderisa po kryenin kontrabandën.

Zyrtarët njoftojnë se kontrabanduesit kanë dërguar qindra tonë naftë në Kosovë gjatë muajit të fundit.
XS
SM
MD
LG